WOŚP 2021

W niedzielę 31 stycznia 2021 uczniowie naszej szkoły w ramach 29 Finału Wielkiej Orkiestry Szlachetnej Pomocy kwestowali na ulicach całego Koszęcina, Bruśka oraz Cieszowej. Bardzo dziękujemy za każde miłe słowo, gest, każdą złotówkę wrzuconą do skarbonki. Już od najmłodszych lat uczymy się pomagać innym, a Orkiestra w tym roku grała na rzecz laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.  

Nasi Wolontariusze, którzy działali w Sztabie w Domu Kultury zebrali 7772,97 zł!!!!

Bardzo dziękujemy także pani Ani z Manufaktury Słodyczy, która pokrzepiła naszych kwestujących gorąca czekoladą.