Wyniki ankiety “Misiowanki”

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia została zaproponowana uczniom naszej szkoły ankieta składająca się z 15 pytań dotyczących trzech najsłynniejszych Misiów: Paddingtona, Kubusia Puchatka oraz Misia Uszatka. Uczniowie odpowiadali na pytania wybierając jedną z podanych odpowiedzi lub wpisując swoją propozycję. W “Misiowankach” wzięło udział 46 uczniów ze wszystkich klas. Niekwestionowanym zwycięzcą naszej ankiety okazał się Kubuś Puchatek, którego jako swojego ulubionego Misia wskazało 89% respondentów. Większość poprawnych odpowiedzi również dotyczyła Kubusia Puchatka, stąd można stwierdzić, że jest to najbardziej znany i lubiany Miś naszych uczniów. Bardzo dziękuję za wzięcie udziału w “Misiowankach” i mam nadzieję, że podobała Wam się zabawa.

Close Menu
Skip to content