Klasa 8A i 8B żegnają się ze szkołą i nauczycielami

Uczniowie klas ósmych naszej szkoły nagrali urocze i bardzo sentymentalne pożegnalne filmiki, w których dziękują za wspólnie przeżyte osiem lat w szkole. Zapraszamy do obejrzenia!