Uczniowie klas ósmych naszej szkoły nagrali urocze i bardzo sentymentalne pożegnalne filmiki, w których dziękują za wspólnie przeżyte osiem lat w szkole. Zapraszamy do obejrzenia!
Klasa 8A i 8B żegnają się ze szkołą i nauczycielami
- Post author:Zuzanna Duda
- Post published:26/06/2020
- Post category:Aktualności
