Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni rodzice.

Rada Rodziców po wysłuchaniu ofert różnych towarzystw proponuje ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2019/2020 w  towarzystwie AVIVA T.U. Ogólnych S.A. Rodzice zainteresowani ubezpieczeniem swoich dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków w tym towarzystwie proszeni są o zapoznanie  się z zamieszczoną ofertą. Oferta, jak w ubiegłym roku daje możliwość wyboru  jednego spośród czterech wariantów. Udostępniamy link, który przedstawia możliwe warianty i umożliwia  ubezpieczenia dziecka:

Rodzice, którzy nie mają możliwości dokonanie elektronicznego przelewu składki , a są zainteresowani ofertą, proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły celem wypełnienia deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia i uiszczenia wybranej kwoty.                                          Informujemy również, że do ubezpieczenia przystąpić mogą dzieci nie uczęszczające do naszej Placówki.

W razie pytań prosimy o kontakt z agentem panią Zdzisławą Pająk tel. 604474618, e-mail: pajak.zdzislawa@aviva.com.pl

Uwaga!

Prosimy o podjęcie decyzji i wpłacenie składki do dnia 16.09.2019 r. (16.09.2019 r. na spotkaniu z wychowawcami będzie również  można również wpłacać pieniądze).