Wierszowanki na Dzień Matki. II edycja – konkurs literacki rozstrzygnięty

W dniu 06 czerwca 2019 r., na przerwie o godzinie 10.30,w bibliotece szkolnej został rozstrzygnięty konkurs literacki “Wierszowanki na Dzień Matki. II edycja”.

W konkursie wzięło udział sześć uczennic naszej szkoły, które napisały wiersz o Mamie lub dla Mamy. Wiersze były oceniane jedynie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i klasy 4-6, ponieważ z kategorii klas 7,8 i 3 gimnazjum nie wpłynął na konkurs żaden wiersz.

Pierwsze miejsce, dyplom i statuetkę Srebrnego Pióra w kategorii klas 1-3 zdobyła Wiktoria Kandzia z klasy 3a.

Pierwsze miejsce, dyplom i statuetkę Srebrnego Pióra w kategorii klas 4-6 zdobyła Sandra Knopik z klasy 4a.

Pozostałe uczestniczki konkursu: Wiktoria Poloczek z kl. 2b, Justyna Motor z kl. 2b, Zosia Ulfik z kl. 4d i Zuzanna Skwira z kl. 4d otrzymały nagrodę pocieszenia w postaci dyplomu, smyczy do kluczy i długopisu.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy!