Podróże małe i duże z Nelą, małą reporterką – konkurs czytelniczy

Zapraszam serdecznie wszystkich miłośników książek podróżniczych Neli, małej reporterki na konkurs czytelniczy, który odbędzie się w piątek 19.10.2018 r. na przerwie o godzinie 10.30 w bibliotece szkolnej po stronie szkoły podstawowej. Przygotowując się do konkursu należy przypomnieć sobie (lub przeczytać) następujące książki z przygodami Neli: Nela i tajemnice oceanów, Nela i tajemnice świata, Nela i skarby Karaibów, Nela na kole podbiegunowym i Śladami Neli: przez dżunglę, morza i oceany. Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, dyplomy oraz słodkie upominki!

********

Znamy wyniki konkursu czytelniczego!

Konkurs ten odbył się w bibliotece szkolnej w dniu 19.10.2018 r. Wzięło w nim udział dwoje uczestników.

I miejsce zdobył Aleksander Majchrzyk z kl. 5a, a II miejsce – Antonina Grześków, również z klasy 5a. Serdecznie gratulujemy!