Szlachetna Paczka 2016

W tym roku Zespół Szkół w Koszęcinie bierze po raz kolejny udział
 w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Polega ona na przygotowaniu paczki z żywnością, środkami czystości, ubraniami i najbardziej potrzebnymi rzeczami dla rodziny, która potrzebuje pomocy. Wolontariusze z „Szlachetnej Paczki” poszukują tych rodzin, które są rejestrowane w programie. Darczyńcy pozostają anonimowi. Więcej o akcji można znaleźć na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl

Mały gest taki jak kupienie tabliczki czekolady czy ciepłych skarpet może wyczarować uśmiech na twarzy drugiej osoby.

Samorząd Uczniowski będzie informował o potrzebnych produktach każdego, kto wyraził zgodę na udział w tej akcji. Jest to konieczne, aby nie powtarzały się zebrane rzeczy.

Więcej informacji udziela Karolina Goniwiecha – pedagog szkolny.

Poza wsparciem rzeczowym można również wesprzeć akcję finansowo, poprzez wpłaty na konta Rad Rodziców Zespołu Szkół w Koszęcinie z dopiskiem „Szlachetna paczka”.

·       Rada Rodziców Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie

45 8288 0004 2000 0009 3406 0001