Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 13.09.2016 r.
Autobus szkolny „GIMBUS”
Dzień tygodnia |
Przyjazd uczniów |
Odjazd uczniów |
Wtorek |
I Kurs 7.08 Sadów RSP-7.10Sadów centrum-7.15 Wierzbie -7.18 Irki- 7.30 Cieszowa – 7.35 Koszęcin II Kurs 7.55 Podlesie-7.57 Kopce-7.58 SadówRSP-7.59 Sadów – 8.04 Rusinowice DK- 8.06 RusinowiceOSP -8.08 Piłka- 8.09Rusinowice OSP-8.10RusinowiceDK- 8.12 Sadów skrzyż.-8.14 Wierzbie- 8.16 Irki-8.26Cieszowa- 8.35 Koszęcin
|
I Kurs 13.40-Koszęcin-Cieszowa-Wierzbie-Rusinowice- Sadów-Podlesie II Kurs 14.30 Koszęcin-Wierzbie-Sadów III Kurs 14.50 Koszęcin-Rusinowice-Piłka IV Kurs 15.30 Koszęcin-Cieszowa- Wierzbie-Rusinowice-Piłka-Sadów |
Przewoźnik zewnętrzny – PKS
Sadów RSP |
07:12:00 |
Sadów Szkoła |
07:14:00 |
Sadów skrzyżowanie |
07:15:00 |
Piłka |
07:22:00 |
Rusinowice OSP |
07:24:00 |
Rusinowice |
07:25:00 |
Wierzbie |
07:29:00 |
Wierzbie Las |
07:31:00 |
Rzyce/Irki |
07:33:00 |
Koszęcin Lubliniecka |
07:37:00 |
Koszęcin Szkoła |
07:40:00 |