Giełda minerałów 2016

W sobotę 02.04.2016 pasjonaci minerałów spotkali się o 9 rano, aby wspólnie z p. Katarzyną Janiczek i opiekunami wyruszyć na Giełdę Minerałów do Sosnowca. Już w trakcie jazdy autokarem uczniowie zastanawiali się jakie okazy uda im się zobaczyć i zakupić na miejscu. Gdy dojechaliśmy wszyscy byli oczarowani wielkimi agatami, kryształami górskimi, a nawet  zębami dinozaurów. Giełdę opuszczaliśmy dużo ciężsi zaopatrzeni w minerały. Już nie możemy się doczekać kolejnej Giełdy.