Najlepszy sportowiec roku szkolnego 2014/2015

Konkursu na najlepszego sportowca roku 2014/2015

Przez cały rok szkolny odbywał się konkurs, którego celem było wyłonienie najlepszego sportowca roku w kategorii dziewcząt i chłopców oraz propagowania sportu i rekreacji wśród uczniów naszej szkoły.

W konkursie tym mogli brać udział wszyscy uczniowie gimnazjum, którzy uczestniczyli w zawodach sportowych, w zajęciach pozalekcyjnych. Jednak przy wyniku końcowym zostaje brane pod uwagę zachowanie ucznia, które zostało wystawione przez wychowawcę. Uczeń na koniec roku musi otrzymać ocenę co najmniej dobrą z zachowania.

Dzięki temu konkursowi możemy zauważyć, że w naszej szkole jest wielu utalentowanych „młodych sportowców”.

Po podliczeniu wyników przez naszego organizatora, czyli pani Joanny Gryboś w kategorii dziewcząt:

I miejsce zajęła Marta Krus z wynikiem 87 punktów

II miejsce zajęła Wiktoria Umlauf 64 punkty

III miejsce zajęła Julia Kampa 48 punkty

w kategorii chłopców:

I miejsce zajął Łukasz Tyniec z wynikiem 136 punktów (jednak ze względu na obniżone zachowanie został zdyskwalifikowany i nie przyznano mu nagrody)

II miejsce zajął Dominik Pawełczyk 103 punkty

III miejsce zajął Michał Krawiec 101 punkty