Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych 2015

Komunikat dla rodziców i uczniów klas III Gimnazjum dotyczący rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

Za rekrutację uczniów w systemie elektronicznego naboru do szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym2014/2015 odpowiedzialni  są rodzice uczniów.

Należy założyć konto, uzupełnić potrzebne dane, wprowadzić oceny końcowe,  wyniki egzaminu gimnazjalnego, oraz  szczególne osiągnięcia ucznia.

Założenie konta umożliwia wydrukowanie podania potrzebnego do przedstawienia w szkole ponadgimnazjalnej  pierwszego wyboru.

Adres strony internetowej do założenia i prowadzenia konta:

www.slaskie.edu.com.pl

Założenie konta, wydrukowanie podania oraz złożenie go w szkole pierwszego wyboru musi nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do dn. 24. 06. 2015r. do godz. 1200.

Wszelkich potrzebnych informacji w tej sprawie udziela nauczyciel informatyki Henryk Nowakowski.