
W dniu 13 marca 2015 r. w Hutkach odbył się IV Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego, w którym wzięły udział uczennice naszego gimnazjum (Julia Siwy z kl. IIa, Esther Mik z kl. IIa oraz Aleksandra Kraszewska z kl. IIc). O zwycięstwo rywalizowło 15 osób z czterech gimnazjów. Zwyciężyła uczennica gimnazjum w Kamienicy Polskiej, natomiast Julia Siwy zdobyła druga nagrodę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


