Tenis stołowy Pawonków 2015

27 lutego 2015 r. odbyły się Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego w Pawonkowie.

Udział w turnieju brało 6 drużyn: z Woźnik, Pawonkowa, Herb, Psar, Strzebinia oraz z Koszęcina. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Marta Krus z kl.IIId, Wiktoria Umlauf z kl.IIId, Julia Kampa z kl.IIc oraz chłopcy: Tomasz Szyguła z kl.IIIa, Łukasz Tyniec z kl.IIa, Sylwester Pawełczyk z kl.IIa. Wszyscy walczyli dzielnie, liczył się każdy punkt.

Wyniki turnieju w kategorii dziewcząt:

– I miejsce Zespół Szkół z Pawonkowa

– II miejsce Zespół Szkół nr.1 z Koszęcina

-III miejsce Zespół Szkół z Herb

W kategorii chłopców:

– I miejsce Zespół Szkół nr.1 z Koszęcina

-II miejsce Zespół Szkół ze Strzebinia

-III miejsce Zespół Szkół z Woźnik

Indywidualnie z naszej szkoły w kategorii dziewcząt II miejsce i miano wicemistrzyni powiatu zajęła Marta Krus,a w kategorii chłopców II miejsce i miano wicemistrza powiatu zajął Tomasz Szyguła, III miejsce zajął Łukasz Tyniec oraz IV miejsce zajął Sylwester Pawełczyk.

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zakwalifikowali się do rejonowych zawodów, które odbędą się już niebawem.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów sportowych.