Uwaga!!!

  • Post author:
  • Post category:Sport

Dnia 17 grudnia 2014 r. (środa) na hali sportowej odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Rodziców Gimnazum nr 1 w Koszęcinie. Serdecznie zapraszamy dziewczęta i chłopców z naszego gimnazjum.

Przypominamy, że:

– uczniowie pozbawieni przywilejów nie uczestniczą w rozgrywkach,

– uczniowie po dwóch porażkach wracają na lekcje.