Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Komunikat dla rodziców i uczniów klas III gimnazjum

Rekrutację uczniów w systemie elektronicznego naboru do szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2013/2014 prowadzą samodzielnie uczniowie za zgodą rodziców. Zakładają konta, uzupełniają potrzebne dane, wprowadzają oceny końcoworoczne oraz wyniki egzaminu gimnazjalnego. Założenie konta umożliwia wydrukowanie podania potrzebnego do przedstawienia w szkole ponadgimnazjalnej pierwszego wyboru. Adres strony internetowej do założenia i prowadzenia konta: www.slaskie.edu.com.pl . Założenie konta, wydrukowanie podania oraz złożenie go w szkole pierwszego wyboru musi nastąpić w nieprzekraczalnym terminie od 12.05.2014 r. do 25.06.2014 r. do godziny 12.00. Wszystkich potrzebnych informacji w tej sprawie udziela nauczyciel informatyki Henryk Nowakowski.