Poradnik Tesco dla Szkół z naszym udziałem

Pod koniec sierpnia otrzymaliśmy wiadomość, że zostaliśmy wytypowani, jako laureaci poprzedniej edycji , do napisania scenariusza na poradnik dla programu Tesco dla Szkół. Scenariusz spodobał się i postanowiono go zrealizować ,wraz z uczniami naszej szkoły,  w Koszęcinie. Na miejsce, w połowie września, przyjechała z Warszawy ekipa filmowa wraz ze znanym operatorem filmowym Mirosławem Jakubikiem* na czele.  Dziękujemy całej ekipie aktorów  w składzie: Karolina Mazur, Nina Małyska, Irena Koza, Przemysław Ziaja, Kamil Golis, Przemysław Kaniut, Angelo Korzekwa, Maksymilian Zuzel oraz dzieciom z klasy Ia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Koszęcinie.

Więcej informacji na stronie Tesco dla Szkół tutaj

*Mirosław Jakubik operator obrazu, producent, absolwent PWSFTViT w Łodzi, wykładowca UW na Wydziale Dziennikarstwa . Pracował dla FoxNews, ARD, TVN, TVN 24, TVN Warszawa, Polsat, TV4, TVP2, TVP3, TV Puls. Autor zdjęć do filmu fabularnego „Prosta historia o miłości” nagrodzonego Grand Prix na 35. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Współpracował m.in.: z Bono, Wojciechem Smarzowskim, Mają Popielarską, Beatą Sadowską, Marzeną Rogalską, Tomaszem Zubilewiczem. (źródło: foxmultimiedia.pl)