Turniej mikołajkowy 2018

Szczegóły

Dnia 10.12.2018 w naszej szkole odbył się turniej mikołajkowy z tenisa stołowego w klasach siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz 3 klas gimnazjum. Wielu uczniów przystąpiło do zdrowej rywalizacji o najwyższe miejsca. Turniej cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów jak i nauczycieli. Zawodnicy tygodniami przygotowywali się do tego wydarzenia. Na treningach przygotowawczych nie obyło się bez nerwów i zmęczenia jednakże opłacało się. TRENING CZYNI MISTRZA! Przy stołach dało się wyczuć ducha walki i rywalizacji. Wszyscy byli świetni lecz najlepszym z najlepszych z chłopców okazał się być Przemysław Zasada(3c), który zajął pierwsze miejsce. Na podium stanęli również Szymon Nowak(7b) oraz Paweł Mańka(8a). W grupie dziewcząt najlepsza okazała się Małgosia Paruzel(8a). Na podium towarzyszyły jej Natalia Kosmała(8a) i Aleksandra Duda(8b). To właśnie Ci najlepsi dostąpią zaszczytu reprezentowania naszej szkoły na arenie powiatowej. Puchary oraz dyplomy wręczył najlepszy nauczyciel wychowania fizycznego Pan Jarosław Krych. Wszystkim uczestnikom z całego serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Julia Pisarska

Wyjazd na sztuczne lodowisko do Częstochowy

Szczegóły

W dniu 28 stycznia 2019 r. grupa 35 uczniów z klas 7 SP, 8 SP i 3 gimnazjum wybrała się wraz z opiekunami, p. Marcinem Klamą, p. Joanną Gryboś i p. Karoliną Kaczmarek, na lodowisko do Częstochowy. Wszyscy dzielnie stawiali czoła tafli lodu, ślizgając się na łyżwach jak profesjonaliści. Zabawa była wyśmienita. Mimo kilku niegroźnych upadków, w doskonałych humorach wróciliśmy na lekcje.

 

Rejonowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w Tarnowskich Górach

Szczegóły

Dnia 18.10.2018 r. w Tarnowskich Górach, odbyły się Rejonowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespół dziewcząt w składzie: Natalia Kosmała, Wiktoria Kandzia, Alicja Kazik, Hanna Łukiewska, Emilia Jastrzębska oraz Magdalena Szot, stanął na podium zajmując III miejsce.

Europejski Tydzień Sportu 2018

Szczegóły
EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU
23 - 30 września 2018 r.
 
Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną  w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.
Nasza szkoła po raz pierwszy postanowiła włączyć się do akcji, która odbywa się już czwarty raz z rzędu w krajach Unii Europejskiej.
29 września 2018 r. zaplanowana została wycieczka na Szyndzielnię, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gór i aktywnego wypoczynku. Propozycja skierowana jest zarówno dla uczniów naszej szkoły, jak i ich rodziców oraz nauczycieli. Wyjazd jest bezpłatny m.in. dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców naszej szkoły w akcję.
 

II Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Lekkiej Atletyce dla Młodzieży

Szczegóły

21 września 2018 r. odbyły się II OTWARTE MISTRZOSTWA LUBLIŃCA  W LEKKIEJ ATLETYCE DLA MŁODZIEŻY. Celem zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży oraz rozpowszechniania sportu i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku. Naszą szkołę reprezentowało 20-stu uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. Oto nazwiska osób, które stanęły na podium:

KAT. I    klasy 6-7 szkoły podstawowej

MICHAŁ DUDNICZEK III miejsce w biegu na 300 m

LENA KARMAŃSKA III miejsce w biegu na 600 m

NIKODEM SOBALA I miejsce w biegu na 1000 m

ARTUR GOŁOMBEK II miejsce w pchnięciu kulą

KAT. II  klasa 8 szkoły podstawowej - III klasa gimnazjum

SYLWIA SOWA III miejsce w biegu na 100 m

PRZEMYSŁAW ZASADA I miejsce w biegu na 100 m

JULIA JOSZKO I miejsce w pchnięciu kulą

BARTOSZ SIEK I miejsce w skoku wzwyż

SYLWIA SOWA, ALICJA KAZIK, AMELIA ŻYDEK, MAŁGORZATA PARUZEL I miejsce w sztafecie 4 x 100 m

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Rodziców

Szczegóły
12 grudnia 2017r. na hali sportowej w Koszęcinie odbył się Turniej Tenisa Stołowego
 
o Puchar Rady Rodziców
 
W turnieju wzięło udział 18 dziewczyn oraz 18 chłopców z naszej szkoły.
 
Wyniki zawodów
 
Kategoria dziewczyn:
 
I m –Agata Brol
IIm – Kinga Kwapis
IIIm – Kinga Pawełczyk
IVm – Jessica Nowak
 
Kategoria chłopców:
 
I m – Szymon Nowak
IIm – Jan Pokrzywiec
IIIm – Przemek Mazur
IVm – Dominik Mucha
 
Gratulujemy!!!
 
 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Szczegóły

18 Października 2017r. w Lublińcu odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym.

W zawodach wzięło udział siedem drużyn dziewczyn oraz sześć drużyn chłopców w kategorii roczników 2005 i młodszych. Zarówno drużyna naszych dziewczyn jak i chłopców zajęła czwarte miejsce.

Składy naszych drużyn:

Chłopcy: Franek Druch, Nikodem Sobala, Bartek Strzoda, Dawid Rajczykowski, Franek Duda, Dominik Mucha, Michał Dudniczek

 

Dziewczyny: Kinga Pawełczyk, Magda Szot, Emilia Gzik, Marta Kasprzyk, Kinga Kwapis, Weronika Koperska, Maruszczyk Julia.

 

 

 
 

Sport aktualności

Szczegóły

07.04.2017r. na hali sportowej w Boronowie odbył się półfinał Powiatowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej chłopców

 

W turnieju wzięły udział cztery szkoły z naszego powiatu: Szkoła  z Boronowa, szkoła z Psar oraz szkoły ze Strzebinia i Koszęcina.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”

Nasi chłopcy ulegli tylko drużynie z Boronowa zajmując drugie miejsce, które gwarantuje awans do finału powiatowego.

 

Skład naszej drużyny:

Jan Kopiczko, Bartek Gawęda, Robert Adamek , Jan Świerczok, Szymon Nowak, Dawid Mazur, Karol Mazur, Paweł Bryś, Czarek Duda, Karol Golenia

 

30.03.2017r. na hali sportowej w Lublińcu odbył się Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewczyn

 

W turnieju wzięło udział pięć szkół z naszego powiatu: Szkoła  SP1 z Lublińca, szkoła SP3 z Lublińca szkoła z Sierakowa oraz szkoły ze Strzebinia i Koszęcina.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”

Nasze dziewczyny uległy tylko drużynie z SP 1 z Lublińca zajmując drugie miejsce, które gwarantuje awans do etapu rejonowego.

 

Skład naszej drużyny: Natalia Kosmała, Emilia Łukiewska, Ola Duda, Gosia Paruzel, Agata Machoń, Amelia Ziętek, Wiktoria Tyniec, Zuzia Hońca

16.03.2017r. na hali sportowej w Strzebiniu odbył się towarzyski turniej mini piłki siatkowej.

 

W turnieju uczestniczyły drużyny z Koszęcina i Strzebinia.  Zawodnicy i zawodniczki rozegrały wiele fascynujących meczy. Turniej zakończył się  w miłej atmosferze. Wszystkie drużyny zostały wygranymi. Zawodnicy za udział w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.

ze:14.0pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language:PL'>Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”

 

Nasze dziewczyny uległy tylko drużynie z SP 1 z Lublińca zajmując drugie miejsce, które gwarantuje awans do etapu rejonowego.

 

Skład naszej drużyny: Natalia Kosmała, Emilia Łukiewska, Ola Duda, Gosia Paruzel, Agata Machoń, Amelia Ziętek, Wiktoria Tyniec, Zuzia Hońca

07.03.2017r. na hali sportowej w Tarnowskich Górach odbył się Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego

W zawodach wzięło udział 6 drużyn chłopców oraz 6 drużyn dziewczyn.

Nasze dziewczyny wywalczyły 2 miejsce, przegrywając mecz finałowy z dziewczynami z Lisowic, natomiast chłopcy z naszej szkoły zajęli miejsce 4.

Skład drużyny dziewczyn: Małgorzata Paruzel, Natalia Kosmała, Emilia Łukiewska

Skład drużyny chłopców: Jan Kopiczko, Paweł Mańka, Bartek Gawenda

-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal'> 

 

Skład naszej drużyny: Natalia Kosmała, Emilia Łukiewska, Ola Duda, Gosia Paruzel, Agata Machoń, Amelia Ziętek, Wiktoria Tyniec, Zuzia Hońca

Więcej artykułów…

  1. Sport
   
Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD)
jest Pan Adam Korzuch, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER