Konkurs literacki Wierszowanki na Dzień Matki

Szczegóły

W dniu 25 maja 2018 r. w bibliotece szkolnej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literackiego Wierszowanki na Dzień Matki. W konkursie wzięło udział 16 osób, które napisały piękne wierszyki dla mamy lub o mamie. Prace zostały ocenione w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7, 2-3 gimnazjum.

I miejsce w kategorii klas 1-3 zdobyła Zofia Ulfik z kl. 3d, II miejsce - Maja Goniwiecha z kl. 3d, III miejsce - Magdalena Krawczyk z kl. 2b. Przyznano również dwa wyróżnienia dla Józefa Dudy z kl. 2b oraz Jakuba Sozańskiego z kl. 2b.

I miejsce w kategorii klas 4-6 zdobył Stefan Jeleński z kl. 4b, II miejsce - Paweł Ślosarczyk z kl. 6a, III miejsce - Mateusz Gryc z kl. 6b. Wyróżnienie zdobyła Antonina Grześków z kl. 4a.

I miejsce w kategorii klas 7, 2-3 gimnazjum zdobyła Zuzanna Fira z kl. 2b, a II miejsce - Wiktoria Kandzia z kl. 7a. Wszyscy uczestnicy dostali nagrody rzeczowe, dyplomy, punkty dodatnie z zachowania oraz słodkie upominki. Serdecznie gratulujemy!

Upominki za pierwsze miejsca (statuetka złotego pióra) oraz słodycze dla wszystkich uczestników konkursu ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!

 

 
   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER